کلیک کن جوین شو  گروه


كیمیا از جنس عشق است نه آن چه كه نایاب است ، كیمیای عشق از هر عنصری طلا می سازد ؛كافی است آن را در قلب خود بیابیم.
می نویسم، از آن چه كه بر دلم می نشیند، از خوانده ها، شنیده ها و آموخته هایم...و البته افكارم. امیدوارم از خواندن مطالب لذت ببرید.

مثبت نگری
وقتی چهارده –پانزده سالم بود عاشق خواندن كتاب های روانشناسی بودم و همیشه یكی از این كتاب های قطور دستم بود.الان هم اگر كتاب خوب ببینم حتما می خونم ولی متاسفانه كتاب های جدید بیشتر روی همون موضوعات كتاب های قدیم مانور می دهند و این برای كسی كه قبلا آن كتاب ها را خوانده نه دلچسب است و نه تازه.
امروز توی یك وبلاگ مجموعه ای از جملات مثبت برای مثبت اندیشی و مثبت نگری دیدم.نگاهی گذرا به جمله ها انداختم و یك مرتبه چشمم روی این جمله ترمز كرد:
"روزی سه یا چهار بار در مکانی آرام بنشینید و به مدت چند دقیقه این سخنان را تکرار کنید « من در دایره عشق و محبت پروردگار قرار دارم و رایحه هستی بخش آفریدگار مرا در بر می گیرد و نوازشم می کند و سرمستم می سازد و زندگی شاد و خوشی دارم و نام خدا را که به زبان می آورم احساس می کنم که او مراقب و حامی من است و هر مصیبت و بلایی از من دور می شود و مصونیت و امنیت پیدا می کنم ."
اهل ناشكری نیستم همین سه هفته پیش نزدیك بود یك ماشین بهم بزنه و واقعا كار خدا بود كه سریع تونستم خودم را پس بكشم. ولی جدیدا خیلی خیلی از خدا می پرسم"آخه چرا؟"
دلم می خواد خدا یه ورقی برام رو كنه كه به این جمله مثبت اندیشانه بیشتر از قبل ایمان بیارم، طوری كه به راحتی بگم خدا همه جا هوامو داشته و داره واستثنا توش نباشه. البته نه فقط برای من تنها بلكه برای همه جوون هایی كه شرایطشون مثل منه.

اندر نكوهش پیمان بستن
هفته ی پیش یكی از اقوام ما عمرش را داد به شما. از شروع مریض شدنش تا یك هفته پیش چهار ماه و نیم شد. قبلش سر و مر و گنده  می نشست پیشمون و دور هم حرف می زدیم و می خندیدیم. آدم شوخی بود. دو ماه پیش كه هنوز هوشیاری اش خوب بود یك روز رفتم عیادتش و حدودا یك نصفه روز پیشش بودم. بعد كه می خواستم خدا حافظی كنم گفت:"بهم بیشتر سر بزن "گفتم چشم حتما میام. گفت:نه همینجوری نگو..قول بده
گفتم قول میدم.چت روم احساس | گپ احساس | احساس چت | چت روم احساس. برچسب: چت روم کیمیا. کیمیا چت.چت کیمیا.چت روم کیمیا.کیمیا گپ.گپ کیمیا. کیمیا چت.چت کیمیا.چت روم کیمیا.کیمیا گپ.گپ کیمیا. احساس چت.چت احساس.چت روم احساس.احساس گپ. گپ احساس · چت روم احساس چت از بزگترین روم های ایران است. که بر روی سرور .کیمیاچت،چت کیمیا،کیمیا چت،گپ کیمیا،کیمیاگپ،کیمیا گپ،چت روم کیمیا
دو هفته بعد از اون روز مادرم را دیده بود و گفته بود به فلانی بگید نامرده كسی كه زیر قولش بزنه..
سرتون را درد نیارم ،سیر بیماری اش انقدر سریع شد كه دیگه نشد ببینمش چون تو بیمارستان و بی هوش بود و رفتن من فایده ای نداشت.
وقتی شنیدم مرده براش خوشحال شدم كه از اون وضعیت بیماری و ناراحتی رها شد ولی اینكه بهش قول داده بودم و نشد سر قولم بمونم خیلی آزارم میده.
نتیجه اخلاقی: دیگه سعی می كنم از این به بعد هیچ وقت به كسی قول صد درصد ندم . عبارت "اگه خدا بخواد"(یا به شكل عربی:ان شاء ا..) را گذاشتند برای یك چنین زمان هایی